Aktualności

Nowy model automatycznego urządzenia do obsługi układów klimatyzacji Ecotechnics pojawił się już w naszej ofercie.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z urządzeniem na naszej stronie:
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

sprezarki wollersW ofercie Wollers Automotive pojawiły się kompresory śrubowe marki Wollers, produkowane przez czołowego lidera producentów sprężarek śrubowych i tłokowych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

ATF602_aktualnosci.jpgW ofercie Wollers Automotive pojawiło się urządzenie firmy ATH do dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

dpf aktualnosciW ofercie Wollers Automotive pojawiły się środki do czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF w najniższej cenie na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

brianz nowoscW ofercie Wollers Automotive pojawiły się nowe urządzenia wulkanizacyjne włoskiej marki Brianz. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą montażownic oraz wyważarek.

cdif3Już teraz w bogatej ofercie CDIF/3 dostępny jest CDIF/3 Expert. Nowa wersja systemu wyposażona jest w oscyloskop cyfrowy, generator sygnałów i napięć oraz sterownik elementów wykonawczych. Narzędzia te idealnie sprawdzają sie w pracy każdego warsztatu tam, gdzie nie wystarczają standardowe metody diagnozy szeregowej. Dla użytkowników, którzy wcześniej nabyli CDIF/3 w podstawowej wersji istnieje możliwość rozszerzenia go do wersji Expert.

Już w ofercie Wollers Automotive pojawiły się nowe specjalistyczne narzędzia firmy Tesam. Blokady rozrządu, narzędzia do obsługi wtryskiwaczy, świec żarowych, zawieszenia i wiele innych...

alt

Firma Wollers Automotive w dniu 01.09.2012 podjęła współpracę z niemiecką firmą WAECO. Podpisana została umowa która sprawiła, że staliśmy się oficjalnym dystrybutorem jak i serwisem urządzeń do klimatyzacji marki WAECO.

 

 

alt

W dniu 28.02.2012 roku firma Wollers Automotive podjęła współpracę z niemiecką Firmą ATH-Heinl. Rozmowy handlowe które odbyły się w siedzibie Firmy ATH w Niemczech przyniosły pozytywny efekt.
Podpisana została umowa współpracy i tym samym staliśmy się jednym z pierwszych autoryzowanych dystrybutorów i serwisów ATH w Polsce.

 

- Testery diagnostyczne:
- Grupa Fiat
- Grupa VAG

- Testery układów zasilania:
- Testery wtryskiwaczy, pompo-wtryskiwaczy, CR
- Testery pomp wtryskowych i wysokiego ciśnienia
- Testery sterowników turbodoładowania
- Diagnoskopy
- Urządzenia do czyszczenia układów paliwowych

- Inne testery...
- m.in. grubości powłoki lakierniczej, tester-symulator sondy lambda, elektroniczny stetoskop...