Poszukujemy kandydatów na przedstawicieli handlowych w następujących województwach: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.

Zakres Obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami
- Wykonywanie ofert i prezentacji, spotkania i negocjacje handlowe
- Monitorowanie i analiza rynku
- Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku motoryzacyjnego

Oczekiwania pracodawcy:
- Samodzielności w działaniu
- Umiejętności nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji z klientami
- Inicjatywy i nastawienia na osiągnięcie sukcesu
- Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
- Chęci dalszego rozwoju w aktywnej sprzedaży
- Prawa jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zespole specjalistów
- Motywacyjny system wynagrodzeń
- Umowa o pracę lub kontrakt
- Zaawansowane ścieżki szkoleń zapewniające ciągły rozwój zawodowy
- Miłą atmosferę pracy i wsparcie merytoryczne ze strony przełożonych i zespołu
- Okazję do podjęcia ciekawych wyzwań zawodowych

Kontakt:

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883).