cdif3-tablet-lteZamów zestaw CDIF/3 lub CDIF/3 Expert, a tablet 10" oraz
internet LTE Z  pakietem danych 2GB nawet do 12 miesięcy GRATIS!
*

 

CDIF/3, który pojawił się na rynku w listopadzie 2013, jest odpowiedzią na współczesne potrzeby rynku diagnostycznego. Dzięki uważnej i bliskiej współpracy z mechanikami samochodowymi udało się stworzyć niezwykle nowoczesny i perspektywiczny tester, który z wielkim z pasem spełnia oczekiwania współczesnych warsztatów samochodowych.

Każdy interfejs CDIF/3 posiada obsługę łączności bezprzewodowej WiFi w standardach 802.11b/g/n. Zewnętrzna, stała antena o dużej skuteczności i wytrzymałości zapewnia urządzeniu bardzo dobry zasięg, co przekłada się na wygodę pracy bez zbędnych kabli. Obsługa standardu „n” zapewnia szybkość i niezawodność połączenia bezprzewodowego. Ponadto, CDIF/3 wyposażony został w czytelny, kolorowy wyświetlacz LCD TFT obsługiwany dotykowo, złącze kart MicroSD umożliwiające rejestrację dużej ilości danych diagnostycznych oraz wbudowany mikrofon idealny do testu drogowego.

 

CDIF/3
cena netto: 4 949 zł
CDIF/3 Expert
cena netto: 6 479 zł

 

tablet
Specyfikacja tabletu:
  • 10,1" ekran IPS
  • Procesor MTK8321 Quad core 1,3 GHz
  • System Android 5.1 Lollipop
  • Pamięć RAM 1 GB
  • Wbudowana pamięć flash 8 GB
  • Wbudowany modem 3G
  • Wbudowana karta bezprzewodowa w sieci Plus GSM
lte

 

Internet LTE sieci PLUS GSM jest ważny przez 12 miesięcy od momentu wysyłki karty przez operatora sieci, dlatego, by skrócić maksymalnie czas dostawy tablet wraz z internetem będzie wysyłany bezpośrednio do klienta z naszej firmy. Wystarczy, że klient zarejestruje tester CDIF/3 w Strefie Użytkownika, a tablet wraz z kartą zostanie bezpłatnie wysłany pod adres podany przy rejestracji (dystrybucja zestawów CDIF/3 pozostaje bez zmian).


* Po wykorzystaniu transferu danych klient ma możliwość wykupienia u operatora kolejnego pakietu danych lub może korzystać z internetu o zmniejszonej prędkości.

 

 

Promocja ważna do końca października lub do wyczerpania zapasów.